Pudełka przeźroczyste z nadrukiem

Opakowania z nadrukiem, zarówno składane jak i z dnem zamykanym automatycznie, dekorujemy zgodnie z potrzebami klienta techniką offsetową, sitodrukową jak fleksograficzną. Stosujemy druk offsetowy z cold lub hot stampingiem lub efektami błyszczenia.

Proponujemy również usługi takie jak: tłoczenie, matowe lub błyszczące powłoki oraz metaliczne lub perłowe wykończenie.

Mogą to być pudełka o rozmaitych kształtach, z euro dziurą lub bez niej, w celu jak najlepszego eksponowania ich na półkach sklepowych.

Pudełka przeźroczyste z nadrukiem są poszukiwanym opakowaniem do artykułów promocyjnych, zestawów upominkowych jak i pojedynczych artykułów. Znajdują zastosowanie w każdej dziedzinie działalności: od kosmetyki zaczynając, na telefonach komórkowych nie kończąc. Mogą być samoistnymi opakowaniami lub też zawierać w sobie element stabilizujący towar, czyli blister.

Ten typ opakowań w porównaniu z opakowaniem kartonowym jest dużo bezpieczniejszy, gdyż ciężko jest uszkodzić mechanicznie folię sztywną. Jest trwalszy oraz nie traci kolorów.

Pudełko z folii transparentnej z pięknym nadrukiem tworzy wartość dodaną zawartego w nim towaru. Takie opakowanie tworzy unikatowe i rzucające się w oczy projekty, niemożliwe do osiągnięcia przy pomocy kartonu.

Ten typ opakowania nasi klienci wybierają najczęściej jako opakowanie: kosmetyków, perfum, żarówek, szczotek do włosów, przyborów toaletowych, art. piśmienniczych, art. łazienkowych, artykułów, motoryzacyjnych, tusze do rzęs, eyelinery, małe AGD, farby do włosów, wkładki do butów, wyroby cukiernicze oraz spożywcze, soki, przybory kosmetyczne, nożyczki, żele pod prysznic, cienie do powiek, opakowania na gifty