Opakowania transparentne (pillow, sleeve, prostopadłościenne, profilowane i inne)

Oferujemy opakowania z tworzyw sztucznych w tym folii twardej. Opakowania wykonujemy dostosowane do wymogów klienta jak i produktu.

Opakowanie transparentne to opakowanie, którego nie widać, a które wspaniale podkreśla walory zapakowanego produktu. Pozwala uniknąć otwarcia opakowania, gdyż klient jest w stanie dokładnie obejrzeć towar nie wyjmując go z pudełka.

Rosnąca popularność technologii miękkiego bigu połączonego z dnem zamykanym automatycznie umożliwiają otwarcie pudełka po naciśnięciu dołu opakowania. Wystarczy włożyć produkt i zamknąć wieczko.

Oprócz tego rodzaju opakowań z folii sztywnej proponujemy rozwiązania typu Pillow, Sleeve lub stożkowe z różnymi wersjami zamknięć w zależności od życzenia klienta. Doradzamy taki wybór opakowania, który optymalizuje koszty.

W naszej ofercie mamy również przeźroczyste pudełeczka składane prostopadłościenne lub profilowane. Wszystkie rodzaje pudełek transparentnych oprócz wyeksponowania produktu, spełniają funkcje ochronną towaru. Szczególnie sprawdzają się pudełka z folii PET, RPET lub GPET-u, materiału łatwego w obróbce i o doskonałych właściwościach transparentnych, co w efekcie pozwala na piękną prezentację produktu, promując w ten sposób pozytywny jego odbiór. Takie opakowanie pozwala na tworzenie unikatowych i rzucających się w oczy projektów, niemożliwych do osiągnięcia przy użyciu kartonu.

Zastosowań tych opakowań jest tyle, ile klienci wykazują pomysłów i własnej kreatywności. Często pudełka transparentne wykorzystywane są z wkładką kartonową opisującą produkt.

Nasi klienci najczęściej wybierają ten typ opakowania na: szczotki do włosów, skarpety, ściągacze na kolana/łokcie, artykuły motoryzacyjne, małe AGD, długopisów/pisaków, artykułów szkolnych, art. łazienkowe, żarówki, wyroby cukiernicze, nożyczki, zestawy kosmetyków, owijki/opaski na książki, płyty DVD.

W naszej ofercie opakowania:

- klejone;

- pudełka z dnem automatycznym;

- pudełka klejone;

- pudełka prostopadłościenne;

- pudełka wycinane do samodzielnego składania;

- opakowania sztancowane;

- opakowania wykrawane;

- opakowania profilowane.