O Firmie

pem-pack producent opakowań plastikowych

Działamy na rynku opakowań od 1979 r. Wykonujemy różnego rodzaju opakowania jak: pudełka, blistry oraz opakowania z dnem zamykanym automatycznie. Wszystkie rodzaje opakowań produkujemy pod konkretne zamówienie klienta.


Są to opakowania z folii twardej PET, PP, PVC, APET, RPET przeznaczone dla odbiorców, gdzie wyjątkowy i elegancki wygląd produktu odgrywa dużą rolę.


Jesteśmy firmą rodzinną. Już w drugim pokoleniu zajmujemy się produkcją opakowań, w której to dziedzinie staliśmy się specjalistami.


Opakowania to nasza pasja, a kolejną jest satysfakcja klienta. Dlatego wkładamy maksimum starań, aby sprostać obu wyzwaniom.


Staramy się nie być wyłącznie producentem a bardziej konsultantem dla klienta, doradzając najlepsze rozwiązania poprzez dobór odpowiedniego materiału, projektu i grafiki, kończąc na finalnej wersji opakowania. Pozwala to zleceniodawcy oszczędzić czas i pieniądze, w zamian otrzymując niepowtarzalne opakowanie, które zapewnia wyróżniający się wygląd produktu. Tak opracowane opakowanie podnosi wartość towaru, wpływając na lepszą jego sprzedaż.


Stale rozszerzamy naszą ofertę, aby nadążyć za najnowszymi trendami opakowań. Oprócz blistrów i blistrów z wywijanymi bokami, od których zaczęliśmy działalność, w naszej ofercie znalazły się pudełka z różnego rodzaju zamknięciem. Ostatnio dodaliśmy pudełeczka z dnem zamykanym automatycznie. Ten typ opakowań znacznie skraca czas zapakowania towaru, przez co wpływa na duże zmniejszenie kosztów pracy.


Jest to bardzo szybkie, łatwe i wydajne pakowanie.


pudełka z dnem automatycznym

Sądzimy, że wysokiej jakości przezroczyste opakowanie z folii twardej, z możliwością zindywidualizowanego nadruku, najlepiej eksponuje piękno towaru, czyni go dostępnym dla klienta, bez konieczności otwierania przez niego pudełka, lub co gorsze, wystawiania towaru za zamkniętymi, szklanymi półkami.


Materiały, których najczęściej używamy, pochodzą z recyklingu i dlatego są przyjazne dla środowiska. Bardzo często opakowania kartonowe, szczególnie na białym podkładzie są porównywalne do tych z folii twardych, jak chodzi o ich ekologiczność.


Firma nasza przywiązuje dużą wagę do faktu, aby produkcja była wydajna i pro-ekologiczna, dlatego pracujemy na maszynach typu ILLIG.

Dlaczego my?

1

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku opakowań plastikowych, które cały czas poszerzamy uczestnicząc w licznych targach i szkoleniach.

2

Jesteśmy otwarci na oczekiwania klientów, ale również sami doradzamy optymalne rozwiązania. Wszystko po to, abyś był zadowolony z końcowego efektu.

3

Wieloletnia obecność w branży, pozwoliła nam na wypracowanie wielu kontaktów, które pozwalają nam zaoferować klientom bardzo atrakcyjne ceny.