Blistry

Blistry to typ opakowań, wytwarzanych są z folii sztywnej (PET, PCV). Mogą być samodzielnymi opakowaniami termoformowanymi takimi jak blister czy muszla (clamshell), z zatrzaskiem lub bez niego. Mogą to być również formowane próżniowo podstawki lub wkładki z przeznaczeniem do umieszczenia w pudełku.

Blistry mają za zadanie pozycjonowanie artykułu jak i jego zabezpieczenie. Są bardzo popularnym i ekonomicznym opakowaniem zapewniającym bezpieczeństwo towaru i dobrą jego ekspozycję dzięki wysokiej przejrzystości. Tego typu opakowanie może być w dowolny sposób zdobione np poprzez nadruk w wielu technikach. Dzięki czemu można wyróżnić produkt i budować wizerunek marki.

Często tego typu opakowanie służy klientowi również po zakupie w celu dalszej ochrony produktu, dlatego warto powierzyć wykonanie tego typu opakowania profesjonalistom.

Nasi klienci wykorzystują ten typ opakowań do pakowania: gier, ozdobne pakowanie giftów/prezentów, perfum, kosmetyków, baterii, owijki/opaski na książki płyty CD i DVD, lakierów do paznokci, szamponów, wyrobów cukierniczych, kart SIM, żarówek, art. szkolnych, długopisów/mazaków, art. łazienkowych, słuchawek do telefonów. Jest to bardzo uniwersalny i powszechnie stosowany typ opakowań termoformowanych.

W naszej ofercie opakowania :

- blistry zgrzewane;

- blistry zaginane;

- blistry dwustronne;

- blistry- opakowania na zatrzaski;

- wkłady do książek i czasopism (np. na CD);

- blistry z wieczkiem uchylnym;

- blistry z zatrzaskiem lub bez niego;

- blister przeznaczony do przygrzewania do kartonika;

- Blister zaginany przeznaczony do nasuwania na kartonik.