Opakowania blistrowe na etui na telefon komórkowy

blistry na etui do telefonu
Etui na telefon

Większości osób nie wystarczy już posiadanie telefonu komórkowego lub smartfonu. Teraz trzeba go specjalnie „ubrać”. Mamy tutaj trendy jak w modzie. Zaczęto od miękkiego opakowania tzw. skarpety, aby przejść na twarde opakowania mające chronić telefon przed stłuczeniem. Teraz bardzo trendy są plastikowe opakowania w najróżniejszych fluorescencyjnych kolorach lub pokrowce w kształtach przypominających misie, małpki i inne ssaki. Jest to niezwykle modny trend wśród nastolatków ale nie tylko.


Opakowanie typu blister na etui do telefonu

Jak widać, zmiany są dość szybkie i producenci tych gadżetów przerzucili się na opakowania pod swoje produkty niezbyt drogie, ale w miarę gustowne aby nie stracić za dużo, gdy jeden model nie zdąży się sprzedać a wchodzi następny. W tym wypadku bardzo dobrym rozwiązaniem jest pudełeczko kartonowe z blistrem w środku. Często blister posiada otwór w kształcie kółka, prostokąta lub innego kształtu, przez który można sprawdzić, z jakiego materiału jest etui i czy jest to właśnie ten materiał i jego faktura, o który nam chodzi.


Opakowanie produktu buduje markę

Idea takiego opakowania, sprowadza się do druku wszelkich interesujących i niezbędnych dla klienta danych o towarze na kartonie. Opakowanie kartonowe jest następnie następnie sklejane. Po włożeniu do blistra etui, wkłada się go do środka kartonu i zamyka. Najczęściej karton wyposażony jest w Eurodziurę.

Ze względu na dużą różnorodność rozmiarów smartfonów, zwykle wykonuje się kilka wielkości opakowań jednego producenta. Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż umieszczanie opakowania do telefonu w torebce ze struną. Jest to dosyć nieestetyczne opakowanie, gdzie nie ma miejsca na umieszczenie ważnych dla klienta informacji ani wyeksponowania producenta czy jego logo. Nie polecamy takiego rozwiązania firmom dbającym o swoją renomę.Inne artykuły